ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

ÇOSB Özel İstihdam Bürosu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Özel İstihdam Bürosu, Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nün 353 Belge no.’lu izni ile 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Amacımız; iş arayanlarla işverenleri buluşturmaya katkıda bulunmak, hem işverenlerin hem de iş arayanların zaman ve enerji kaybını azaltmaktır.

İş arayanlar firmalara ulaşmak zorunda kalmayacak, işverenler ise geniş bir aday havuzundan, nitelikli iş gücüne hızlı ve kolayca ulaşabileceklerdir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılabilir ?

ÇOSB Özel İstihdam Bürosu Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü zemin katta hizmet vermektedir.

Pandemi koşulları nedeniyle yüz yüze başvuru alınmamaktadır. ÇOSB Özel İstihdam Bürosu uygulaması ile başvuru oluşturabilirsiniz.

Aday Talebi Nasıl Yapılabilir ?

• ÇOSB Özel İstihdam Bürosu Hizmetlerimizden yalnızca Çerkezköy OSB’ye kayıtlı firmalar yararlanabilmektedir.

• Hizmetlerimiz ücretsizdir.

• Aday istekleriniz için, adayda aradığınız nitelikleri detaylı olarak belirtebileceğiniz  ‘Katılımcı Firma Aday İstek Formu’muzu doldurarak, aday talebinde bulunabilirsiniz.

• Formu doldurup kaşe ve imzalı olarak ik@cosb.org.tr adresine gönderebilirsiniz.

Bilgi İçin;

Tel: 0 282 758 11 56 – 3316

-Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Özel İstihdam Bürosu , Türkiye İş Kurumu’nun 19/07/2021 tarih ve 353 numaralı aracılık izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayandan ücret alınması yasaktır.
– İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Adresi: Yavuz Mah. Ferman Sok. Koca Kardeşler Pasajı B Blok No:1/1/25 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ Tel: 0282 261 2263

Scroll to Top