Avrupa Birliği Projesi Teknik Uzman (Tekstil) İş İlanı

Avrupa Birliği

Bu proje, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti
tarafından finanse edilmektedir.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nce yürütülen TREESP.2.3TUYEP/P-03-38 “Doğru Olanı Yap, Belgelen” isimli Avrupa Birliği projesinde* 18 aylık proje süresince görevlendirilmek üzere; “Teknik Uzman” istihdam edilecektir.

Adayların kariyer.net’te yayınlanmakta olan ilanımıza (https://www.kariyer.net/is-ilani/cerkezkoy-organize-sanayi-bolge-mudurlugu-teknik-uzman-tekstil-2626845) başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aranan Nitelikler:

–          Mesleki Yeterlilik açısından ;

  • Tekstil/terbiye konusunda üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans eğitimi almış, en az  3 yıl sektör deneyimli  veya eğitmen olarak çalışmış olmak,
    veya
  • Tekstil/terbiye konusunda meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun tekniker olmak, en az 5 yıl sektör deneyimli olmak.

–          Tercihen doküman takibi yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan,
–          Öğrenme ve gelişime açık,
–          İletişim ve koordinasyon becerileri güçlü,
–          Kapaklı, Çerkezköy veya Çorlu’da ikamet eden / edebilecek olan,
–          Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,

Özet Görev Tanımı:

18 ay boyunca yürütülecek Avrupa Birliği Projesi kapsamında;

1)Tekstil alanında  meslek standartlarının ve yeterliliklerinin hazırlanması ve güncellenmesi çalışmalarının yürütülmesi,
2)Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulacak Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi’nde projeye ilişkin görevlerin yürütülmesi.

* Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen söz konusu hibe programı, Sözleşme Makamı olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte ve izlenmektedir.

 * Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali işbirliği kapsamında geliştirilen Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA-Instrument for Pre Accession)’nın “İstihdam, Eğitim, Sosyal Politikalar” bileşeni altında VOC-TEST MERKEZLERİ HİBE PROGRAMI – VOC-TEST-III Hibe Programı uygulanmaktadır.  Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen söz konusu hibe programı, Sözleşme Makamı olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte ve izlenmektedir.

İKG
csgb

PAYLAŞ

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top