ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

ÇOSB Cumhuriyetin 100. Yıl Hatıra Ormanı’nda 1923 fidanı toprakla buluşturdu…

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde (ÇOSB) Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında fidan dikim etkinliği düzenledi. Etkinlikler çerçevesinde; ÇOSB sınırları içerisindeki yeşil alanda Cumhuriyetin 100. Yılı Hatıra Ormanı oluşturuldu. Oluşturulan alanda 1923 fidan toprakla buluştu.

Fidan dikme etkinliğine ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi İlyas Kum, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal, ÇOSB Bölge Müdürlüğü çalışanları, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda firma temsilcisi katıldı.

Etkinlikte konuşan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı hatıra ormanı fidan dikme etkinliğine katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum. Bizler de Cumhuriyetimizin 100. Yılında kalıcı olması amacıyla burada hatıra ormanı oluşturmak istedik. Bu etkinlik hepimiz için çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun” dedi.

PAYLAŞ

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top