‘İyi Kötü Çirkin’ Büyük İlgi Gördü

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) kültür-sanat faaliyetleri kapsamında sahneye konulan, ünlü oyuncular; Hakan Bulut, Ersin Korkut, Eray Yasin Işık ve İbrahim Kuşçu’nun sahne aldığı ‘İyi Kötü Çirkin’ tiyatro oyunu, ÇOSB Konferans Salonu Kültür ve Sanat Merkezi’nde tiyatroseverler ile buluştu.

Oyunu; Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Saim Buyruk, Ahmet Temiroğlu ve İlyas Kum’un yanı sıra yüzlerce tiyatrosever izledi.

Eray Yasin Işık’ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacınoğlu yönetiminde sahneye koyulan “İyi Kötü Çirkin” oyunu iyilik ve kötülük kavramını, trajik bir olay örgüsü içinde hiciv ve esprili bir dille anlattı. Büyük bir beğeni ile izlenen iki perdelik oyununun sonunda ünlü oyuncular dakikalarca ayakta alkışlandı. Oyunun sonunda protokol tarafından oyunculara çiçek takdim edildi.

TİYATRONUN KONUSU
Tek suçu iyi bir insan olmak olan talihsiz bir adam, hayatı boyunca karşılaştığı kötülüklere ve çirkinliklere rağmen vicdanının sesini dinleyerek ayakta durmaya çalışmıştır. Yaşadıkları acılara, zorluklara, aşağılanmalara karşı, o iyi olmaktan hiç vazgeçmemiştir. Kandırılmış, yanlış anlaşılmış hatta başkalarının yaptıklarının cezasını da çekmiş, ama vazgeçmemiştir. İyiler hep kazanır sözünü ispatlamaya çalışırken o hep kaybetmiştir. Ta ki bir gün değişmeye karar verene kadar…

PAYLAŞ

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top