ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro Oyunu Büyük Beğeni Topladı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) kültür -sanat faaliyetleri kapsamında sahneye konulan, oyuncular Yiğit Arı, Güray Özcan, Ayça Işıldar Ak, Fatih Günay, Gökhan Halimoğlu ve Özlem Türay’ın sahne aldığı “Mahşer-i Cümbüş” oyunu, ÇOSB Konferans Salonu Kültür ve Sanat Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.

Oyunu Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, ÇOSB Yönetim Kurlu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Mete Han Pekol, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ahmet Temiroğlu, ÇOSB Denetim Kurulu Üyesi Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal’ın yanı sıra çok sayıda tiyatro sever izledi.

Sanart Yapım Organizasyon oyuncuları tarafından sahneye konulan komedi oyununda oyuncular tiyatro severler ile interaktif bir şekilde fikir alışverişinde bulunarak doğaçlama şekilde bir performans sergilediler. Büyük beğeni toplayan 90 dakikalık oyunun sonunda oyunculara çiçek takdim edildi.

PAYLAŞ

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top