PROSUMER Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı Ertelenmesi hk.

Daha önceden yapılması planlanan, ‘PROSUMER Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı’nın 15-17 Şubat 2023 tarihine ertelendiği Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından gönderilen yazıda belirtilmektedir. …

Devamını OKU →

Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı hk.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından gönderilen ve duyurulması istenen ‘Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı’ ile ilgili yazı ekte bilgilerinize …

Devamını OKU →

TİM Odaklı İnoSuit Programı hk.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından gönderilen ve duyurulması istenen ‘Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Odaklı InoSuit Programı Duyurusu’ ile ilgili yazı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Devamını OKU →

PROSUMER Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı hk.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından gönderilen ve duyurulması istenen ‘PROSUMER Temiz Enerji Kongresi ve Fuarı’ ile ilgili yazı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Devamını OKU →

Tekstil Sektöründe Temiz Üretim Uygulamaları Genelgesi hk.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından gönderilen ve duyurulması istenen ‘Tekstil Sektöründe Temiz Üretim Uygulamaları Genelgesi’ ile ilgili yazı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Devamını OKU →

Yurt Dışı Hızlandırıcı Destek Programı hk.

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜ) tarafından gönderilen ve duyurulması istenen ‘Yurt Dışı Hızlandırıcı Destek Programı’ ile ilgili yazı ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Devamını OKU →
Scroll to Top