ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Sözdinler ve Yönetimine tam destek…

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 22’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu üyeleri; Gürdal Adal, Levent Şişman, Mete Han Pekol, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal’ın yanı sıra çok sayıda sanayici katıldı.

Genel Kurul’da yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin oluşturulmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcilerinin gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ahmet Temiroğlu, Divan Üyeliklerine de Yaşar Çalışkan ve Eray Kurt seçildi.

“BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Genel Kurul’da görüşülen 26 maddenin tamamı karara bağlandı. Genel Kurul’un tamamlanmasının ardından söz alan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Sizlerle birlikte bugün aldığımız kararların, ülkemizin önümüzdeki günlerde de en önemli konusu olan üretim maratonumuzda Bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

PAYLAŞ

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Scroll to Top